Rob presenteert weer de Blues challenge. daarom alleen al interessant om heen te gaan.
Finale Dutch Blues Challenge 2017
Op zondag 8 oktober wordt in Hotel De Rustende Jager in Nieuw-Vennep de finale gehouden van de Dutch Blues Challenge 2017. Daar treden zes bands en twee solo/duo-acts aan om te bepalen wie de Detonics en Robbert Fossen & Dave Warmerdam gaan opvolgen om de Dutch Blues Foundation te gaan vertegenwoordigen op de International Blues Challenge in Memphis. De winnende band treedt ook aan in de finale van de European Blues Challenge in het Noorse Hell.
De voorrondes hebben plaatsgevonden in Hoogeveen, Gorinchem (solo/duo’s), Venlo en Hoofddorp en de volgende bands hebben zich geplaatst voor de finale:
• Easterfield
• G.G. and the Cruisers
• Maarten Russchen Band
• RUV
• The Ragtime Rumours
• Two Shakes Of A Lamb’s Tail
Tevens treden de volgende solo/duo acts aan:
• Mr. Boogie Woogie
• The Mudbirds
Een nader te benoemen jury beoordeelt de artiesten op bluesinhoud, presentatie, originaliteit, vocaal- en instrumentaal talent en bepaalt wie de Nederlandse vertegenwoordigers worden op beide internationale Challenges.
Kaarten vv € 12,50 excl servicekostren zijn verkrijgbaar via www.dutchbluesfoundation.com en 15,- euro aan de deur.